הקדמה

אתם מגדלים ארנבונים ומכרסמים שונים בתוך הבית? האם ידעתם שלמרות זאת, הם עדיין צריכים את הפינה שלהם?

קרא עוד...

אנו מציעים מגוון רחב של בתים לארנבונים וכלובים למכרסמים שונים. המוצרים שלנו מתאימים גם לתוך הבית וגם לחצר או למרפסת כך שאם תחליטו להוציא את הארנבונים והמכרסמים שלכם לחצר תוכלו להשתמש באותו בית או כלוב שרכשתם וכך גם המעבר של הארנבון החוצה לחצר יהיה יותר קל.
אתם מוזמנים לבחון את הדגמים השונים באתר או אצלנו בתצוגה. במידה ויש שאלות לגבי דגם מסוים ניתן ליצור קשר בטלפון או להשאיר פנייה מסודרת עם שם הדגם בדף צור קשר באתר ואנו נחזור אליכם במהרה.

טיפים לשימוש

1- כאשר חושבים על המיקום הנכון של הכלוב יש לקחת בחשבון את השמש – שמש ישירה יכולה להיות קטלנית לבעלי החיים שלנו. לכן, מקמו את הכלוב במקום מוצל ככל שניתן.

2- ארנבים יכולים לחפור מחילות. לכן, אם בחרתם באחד הכלובים הפתוחים בתחתית רצוי למקם את הכלוב על יריעת דשא סינטטי. כך תמנעו מהארנבון לחפור מחילה החוצה וגם תקלו עליכם את פעולות ניקיון הכלוב.

3- מכרסמים מטבעם מנסים לכרסם כל דבר. הם ינסו אפילו לטעום את הכלוב. חשוב מאוד לספק להם את יסודות המזון הדרושים להם, יש לספק להם חציר או אספסת ובנוסף מומלץ מאוד להכניס להם לתוך הכלוב צעצועי כרסום מעץ טבעי או ענפי עץ תות או תפוח.

4- רצוי לפזר נסורת במגירות הניקיון של הכלוב ומדי שבוע להחליף את המצע. זה יקל עליכם בפעולות ניקיון הכלוב.

5- רצוי מאוד לאפשר למכרסמים שבחרתם לגדל לצאת משטח הכלוב החוצה. אם אתם מגדלים במרפסת סגורה תוכלו לתת להם לצאת ואפילו לא תצטרכו להשגיח עליהם. במידה ואתם מגדלים בחצר, אפשרו להם לצאת מהכלוב בהשגחה.

 

כתובת:

נתיב הזית 68
מושב ינוב, ישראל
משרד: 09-8988560
נייד: 050-5391670

שעות פעילות:

א׳ – ה׳ : 09:00-19:00
יום שישי:  09:00-16:00

(נא לתאם הגעה מראש)

מעדיפים שנחזור אליכם? השאירו פרטים...

0
X
דילוג לתוכן